Головна

Одним з основних напрямків діяльності REDFORT є продаж металевих вхідних дверей, а також фурнітура до них. Ми оптовий склад, розташований в Києві.

Наш головний принцип – персональний підхід до кожного клієнта, широкий асортимент і постійна складська програма. Наше головне завдання – зробити покупку дверей простою і зручною. Тепер всі наші партнери отримують двері безпосередньо від виробника зі складу в Києві.

Про нас
З моменту свого створення ми завжди намагалися забезпечити наших партнерів високоякісними товарами за розумні гроші, в результаті чого 100% нашої продукції перебував у найпривабливішому ціновому сегменті. У нас завжди є широкий асортимент вхідних дверей на складі, і у нас є можливість запропонувати нашим партнерам потрібний їм продукт, на вимогу, без додаткового очікування виготовлення цих дверей.

Ми завжди
готові запропонувати найцікавіші умови співпраці. Оптова торгівля – наша основна спеціальність. Завдяки нам купити вхідні металеві двері в Києві з доставкою стало дуже просто. Для зручності наших партнерів ми підтримуємо велику складську програму, завдяки чому більшість наших моделей завжди доступні.